Trendy

Chokery – biżuteria dla każdej z Was na co dzień i szczególne okazje

Chokery to biżuteria modna i ponadczasowa. Krótkie łańcuszki oplatające szyję doskonale się prezentują. Można wybrać pojedynczy z zawieszką czy zawieszkami, podwójny, a nawet potrójny. Choker to biżuteria, która może być wykonana z rozmaitych materiałów, dlatego można ją dopasować zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych na szczególne okazje. Warto dowiedzieć się na jej temat więcej.

Chokery o nietuzinkowej formie – dobierz do kombinezonu czy damskiego garnituru

Jeżeli preferujesz elegancki styl i modne damskie garnitury, kuloty, marynkarki, kombinezony, to do takich stylizacji świetnie sprawdzi się choker. Taka biżuteria będzie idealnym uzupełnieniem outfitu. Można zdecydować się na choker na welurowej tasiemce, niezwykle elegancki, który wiąże się na szyi na kokardkę. Może być uzupełniony o elegancką zawieszkę, np. krzyżyk wysadzany cyrkoniami. Choker może być utrzymany w srebrnej, złotej kolorystyce, czarnej, białej, ale i niebieskiej czy żółtej. Wszystko zależy od doboru materiałów. Choker na szyję może tworzyć łańcuszek wykonany z najwyższej próby srebra, które jest dodatkowo pozłacane. Można wybrać także model wykonany tylko ze srebra lub złota. Łańcuszek może być wykonany z małych lub dużych ogniw, ale warto postawić też na taki typu żmijka. Ten ostatni bardzo dobrze sprawdzi się nawet do eleganckich sukienek wieczorowych, wystarczy zdecydować się na model z delikatną zawieszką, np. szlifowaną cyrkonią.

Chokery w Twoim stylu

Chokery to biżuteria, która jest odpowiednia zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet, gdyż dostępna jest w wielu wariantach. Można wybrać chokery w formie szerokich pasków, plecionych z koralików, ale i takie w wiszącej formie, np. wykonane z perełek. Chokery mogą być zdobione rozmaitymi kamieniami takimi jak opal, cyrkonia, onyks, ale i agat, bursztyn, kamień księżycowy, malachit czy kamień słoneczny. Dostępne są chokery o mocnej budowie z dużych ogniw, pasujące do rockowych stylizacji, ale i delikatne, z cienkich łańcuszków i drobnych cyrkonii idealne do minimalistycznych i eleganckich outfitów. Kamienie mają różną symbolikę i odpowiedni choker można dopasować na tej podstawie. Oczywiście wybór może być podyktowany po prostu kolorystyką czy stylistyką garderoby. Jest to z pewnością biżuteria niepowtarzalna, gdyż każdy kamień ma odpowiedni szlif, wyjątkowy odcień czy refleks. Możesz wybrać też chokery wykonane tylko ze srebra lub złota, np. z zawieszką literki czy imieniem. Wśród wielu propozycji każda kobieta znajdzie coś, co spełni jej oczekiwania.


Artykuł sponsorowany

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *